SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS:

- Bram garażowych
- Bram wjazdowych
- Automatyki do bram
- Rolet 

Automatyka do bram firmy NICE1. Napęd do bram przesuwnych ROBUS:

Robus to nowoczesna grupa napędów do bram przesuwnych od ciężaru 250 kg.do 1000 kg.Doskonale sprawdzają sie w intensywnej pracy zarówno na posesjach prywatnych jak i przemysłowych.Zawansowane technicznie urządzenia pracuja szybko i niezawodnie.

2. Napęd do bram skrzydłowych WINGO:

Wingo to grupa nowoczesnych, funkcjonalnych napędów do bram skrzydłowych. Zestawy te przeznaczone są do bram o długości skrzydła od 2m do 3,5m. i ciężarze do 200kg. Modele te przeznaczone są do montażu na metalowych słupkach. Pracują płynie i cicho pozwalając sie cieszyć na długie lata.

3. Szlabam Bar:

Nowa rodzina szlabanów Bar umożliwia kontrole dostępu na parkingach, uczelniach, wspulnotach mieszkaniowych, obiektach przemysłowych. Przeznaczone są do intensywnej i bardzo intensywnej pracy. w dogodnych warunkach gwarantuja nawet milion cykli. Dostępne są długości ramion od 3m do 9m.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.