SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS:

- Bram garażowych
- Bram wjazdowych
- Automatyki do bram
- Rolet 

Automatyka do bram firmy LIFE

Przykładowe produkty firmy LIFE:

 

a) Napęd do bramy przesównej ACER cechy:
Acer to nowatorski projekt wykorzystujący innowacyjne materiały i technologie sprawdzone pod względem wytrzymałości, bezpieczeństwa i wykonania. Korpus wykonany z ciśnieniowego odlewu aluminiowego zapewnia nie tylko lekkość , ale gwarantuje także idealna trwałość bez względu na warunki atmosferyczne. Trwała obudowa zewnętrzna chroni części elektroniczne i mechaniczne przed uszkodzeniem oraz złymi warunkami pogodowymi. Części mechaniczne charakteryzują się wyjątkowymi cechami technicznymi: cały korpus silnika pokryty jest proszkowo lakierem epoksydowym, natomiast mechanizmy wyprodukowane są ze specjalnych, niezwykle wytrzymałych stopów.


b) Napęd do bramy dwuskrzydłowej ARMOR cechy:
Armor wyposażony jest w czułe oko i mózg, a są nimi: enkoder optyczny, centralka elektroniczna oraz wyłączniki krańcowe. Enkoder kontroluje funkcjonowanie bramy i natychmiast rozpoznaje obecność osoby lub jakiegokolwiek przedmiotu, który znajdzie sie niespodziewanie w zasięgu jego działania. Centralka przetwarza wszystkie te informacje i uruchamia w rzeczywistym czasie środki bezpieczeństwa dostosowane do danej sytuacji . A ponieważ bezpieczeństwa nigdy nie jest za dużo, Armor jest wyposażony także w dwa urządzenia wyłączania krańcowego, które dodatkowo wysyłają niezwykle precyzyjny sygnał dotyczący pozycji bramy.


Posiadamy bardzo duży asortyment napędów, sterowania.

Jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami oferujemy szybka realizacje oraz konkurencyjne ceny.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.